טכנולוגיה, מחקר ופיתוח

הפתרונות שמובילים

את עולם החקלאות

אל העתיד...

 

פריצות דרך טכנולוגית

 •   גופי התאורה

  גופי התאורה החכמים של Bioled פותחו במיוחד עבור חקלאות, באורכי גל מדויקים. הגופים הינם קלי משקל, בעלי עמידות גבוהה ופשוטים להתקנה. ביולד השקיעה את מאמציה בכדי לאפשר חסכון משמעותי באנרגיה תוך הפקת הנצילות האורית המקסימלית הקיימת היום בשוק. גופי התאורה של ביולד מתקשרים עם מערכות השליטה האוטונומיות והופכים אותם לחכמים  ויעילים במיוחד.

 •  מערכת בקרת אנרגיה

  מערכת בקרת אנרגיה והתראות למניעת תקלות.  מערכת הבקרה של ביולד מתריאה מיידית במקרים של תקלות מסוכנת כגון נפילת ממ"ד, הפסקת חשמל אזורית או צריכת יתר. בתוך כך, המערכת מודדת ומנתחת פרמטרים אנרגטיים.

 •   מערכת שליטה ובקרה

  פרי פיתוחה של ביולד מאפשרת שליטה מרחוק על פנסי ביולד דרך רשת חשמל ללא צורך בתשתית חוטית או אלחוטית, לצורך ניהול התאורה. ניתן גם להתחבר לפנסים סטנדרטים (לא חכמים) מחברות אחרות.

 •   ניהול חממה

  התממשקות עם מערכות שונות לניהול חממה: ממשק הבינה מלאכותית של ביולד מעניק למערכת תכונות על, לביצוע מעקב אוטומטי שוטף  באמצעות חיישנים,  על כמות האנרגיה (PPFD) על הצמח וגם על קצב, איכות ותוצאות הגידול. הנתונים הללו מעובדים ומאפשרים תגובה אוטומטית על מנת  לספק את אורך הגל והעוצמה המתאימים באופן דינאמי. בתוך כך, ניתן יהיה לקבל יעוץ שוטף ממועצת האגרונומים של ביולד. 

  בינה עסקית "Intelligence Business" - ניתוח פרמטרים כלכליים, כגון כמות קוואט"ש לגרם, למ"ר וכד'.

 

IOT – בינה מלאכותית

טובי המוחות והמהנדסים של ביולד, יחד עם מכון וולקאני, חברת OSRAM ובשיתוף רשות החדשנות השקיעו מאמצים ממושכים במחקר ופיתוח המערכות החדישות, היעילות והעמידות ביותר בשוק התאורה התעשייתית והחקלאית בפרט באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

הפיתוחים המרכזיים של ביולד:

פנס חכם עם מערכת תקשורת ייחודית  - נצילות מקסימלית תוך צריכת אנרגיה מינימלית של (נרשם פטנט בתהליך) - מוקדד "Encoder Communicator, מחובר בלוח החשמל, מקשר בין הפנסים במקום דרך חוטי החשמל לשרתים הנמצאים בענן.

מערכת תקשורת דרך חוטי חשמל, מאפשר לחבר את הפנסים לענן ללא צורך בתשתית תקשורת כלשהי. 

תכנות והפעלת פרוטוקולים אוטומטיים. 

מערכת ה- IOT של ביולד מאפשרת לתכנת פרוטוקולים של הצמחה, הפרחה, השרשה וכד'. הפרוטוקולים מאפשרים: כיבוי, הדלקה ועמעום לפי זמן ואזור, שינוי הספקטרום בהתאם לסוגי גידול ועוד. השליטה מתבצעת באופן מאד ידידותי למשתמש  דרך הענן על ידי מחשב, טאבלט או טלפון נייד.

Bioled Eco Light Systems Ltd

 © 2020 BIOLED All rights reserved

קיבוץ צובה  9087000 | Tel. 02-9967001 |  Fax. 02-6243490 | info@bioled.co.il

ספק משרד הביטחון מס. 0011018747