פריצות דרך טכנולוגית

 •   גופי התאורה

  גופי התאורה החכמים של Bioled פותחו במיוחד עבור חקלאות, באורכי גל מדויקים. הגופים הינם קלי משקל, בעלי עמידות גבוהה ופשוטים להתקנה. ביולד השקיעה את מאמציה בכדי לאפשר חסכון משמעותי באנרגיה תוך הפקת הנצילות האורית המקסימלית הקיימת היום בשוק. גופי התאורה של ביולד מתקשרים עם מערכות השליטה האוטונומיות והופכים אותם לחכמים  ויעילים במיוחד.

 •   שליטה ובקרה

  פרי פיתוחה של ביולד מאפשרת שליטה מרחוק על פנסי ביולד דרך רשת חשמל ללא צורך בתשתית חוטית או אלחוטית, לצורך ניהול התאורה. ניתן גם להתחבר לפנסים סטנדרטים (לא חכמים) מחברות אחרות.

 •   מערכת ניהול חממה

  התממשקות עם מערכות שונות לניהול חממה: ממשק הבינה מלאכותית של ביולד מעניק למערכת תכונות על, לביצוע מעקב אוטומטי שוטף  באמצעות חיישנים,  על כמות האנרגיה (PPFD) על הצמח וגם על קצב, איכות ותוצאות הגידול. הנתונים הללו מעובדים ומאפשרים תגובה אוטומטית על מנת  לספק את אורך הגל והעוצמה המתאימים באופן דינאמי. בתוך כך, ניתן יהיה לקבל יעוץ שוטף ממועצת האגרונומים של ביולד. 

  בינה עסקית "Intelligence Business" - ניתוח פרמטרים כלכליים, כגון כמות קוואט"ש לגרם, למ"ר וכד'.

 •  בקרת אנרגיה

  מערכת בקרת אנרגיה והתראות למניעת תקלות.  מערכת הבקרה של ביולד מתריאה מיידית במקרים של תקלות מסוכנת כגון נפילת ממ"ד, הפסקת חשמל אזורית או צריכת יתר. בתוך כך, המערכת מודדת ומנתחת פרמטרים אנרגטיים.

 
fa796bbf-8644-4df0-a91e-4267feed987a_edi

מחקר ופיתוח

טובי המוחות והמהנדסים של ביולד, יחד עם מכון וולקאני, חברת OSRAM ובשיתוף רשות החדשנות השקיעו מאמצים ממושכים במחקר ופיתוח המערכות החדישות, היעילות והעמידות ביותר בשוק התאורה התעשייתית והחקלאית בפרט באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

הפתרונות שמובילים את עולם התאורה אל העתיד

גופי תאורה חכמים עם מערכת תקשורת ייחודית  - נצילות מקסימלית תוך צריכת אנרגיה מינימלית (קיים פטנט בתהליך)

מערכת תקשורת עלגבי חוטי החשמל - מאפשר לחבר את הפנסים לענן ללא צורך בתשתית תקשורת כלשהי. 

תכנות והפעלת פרוטוקולים אוטומטיים - מערכת ה- IOT של ביולד מאפשרת לתכנת פרוטוקולים של הצמחה, הפרחה, השרשה וכד'. הפרוטוקולים מאפשרים: כיבוי, הדלקה ועמעום לפי זמן ואזור, שינוי הספקטרום בהתאם לסוגי גידול ועוד. השליטה מתבצעת באופן ידידותי למשתמש  דרך הענן על ידי מחשב, טאבלט או טלפון נייד.

הפיתוחים המרכזיים שלנו:
%D7%A7%D7%90%D7%A0%D7%A2%D7%A8%D7%91%D7%

העתיד כבר כאן!

תאורה חקלאית

מערכות התאורה לגידול קנאביס של ביולד מותאמות לכל שלבי הגידול. ביולד הינה ספקית התאורה החקלאית לרוב חברות הקנאביס בישראל ומייסדת חוות הקנאביס INDOOR הגדולה בישראל וכנראה המתקדמת בעולם.

ביולד מאפשרת לך לפתור את כל מה שרצית: עולם רחב ומגוון של יתרונות ופתרונות עבור תאורה חקלאית. מוצרים שלנו הינם חדשניים, עמידים בתנאים קיצוניים, קלי משקל ובעלי נצילות מקסימלית ויחד עם זאת במחירים נוחים.

יתרונות ופתרונות עבורך!

תאורה מסחרית

6.jpg
להכיר אותנו
BIO LED LOGO-02.jpg

Bioled Eco Light Systems Ltd

 © 2020 BIOLED All rights reserved

קיבוץ צובה  9087000 | Tel. 02-9967001 |  Fax. 02-6243490 | info@bioled.co.il

ספק משרד הביטחון מס. 0011018747